Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Wybór wydarzenia

Bilety zakupione ze zniżką, tj. bilety zakupione w ramach promocji organizowanych przez Warmińsko-Mazurską Filharmonię po obniżonej cenie (w stosunku do zwykłych cen zgodnie z obowiązującym cennikiem), nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Bilety zakupione przez internet wydrukuj w domu lub pokaż na urządzeniu mobilnym.  Jeśli masz bilet ulgowy, koniecznie weź ze sobą legitymację
uprawniającą do ulgi.

 

Koncert kameralny 7 sierpnia 2024 r. godz. 17:00

Koncert kameralny

Bilety w cenie : normalny 40 zł | ulgowy - 30 złWybierz

"Muzyka zapisana w gwiazdach" 19 sierpnia 2024 r. godz. 10:00

Skład:

Kwartet Dęty Filharmonii WM

Magdalena Grędzińska - prowadzący

Bilety w cenie: normalny - 20 zł

Wybierz

"Muzyka zapisana w gwiazdach" 20 sierpnia 2024 r. godz. 10:00

Skład:

Kwartet Dęty Filharmonii WM

Magdalena Grędzińska - prowadzący

Bilety w cenie: normalny - 20 zł

Wybierz

"Muzyka zapisana w gwiazdach" 21 sierpnia 2024 r. godz. 10:00

Skład:

Kwartet Dęty Filharmonii WM

Magdalena Grędzińska - prowadzący

Bilety w cenie: normalny - 20 zł

Wybierz

„Wakacje z nutkami” 24 sierpnia 2024 r. godz. 17:00

Zapraszamy na Koncert Finałowy XXI Warsztatów Muzycznych Pasym 2024.

Od czasów Beethovena i jego Pastoralnej wiadomo, że po przybyciu na wieś „budzą się pogodne uczucia”. A te niezbędne są, by móc owocnie i z zapałem pracować. Nic więc dziwnego, że Warsztaty Muzyczne „Wakacje z nutkami” odbywają się daleko za miastem – w ośrodku Kalwa w Pasymiu, wśród mazurskich lasów nad jeziorem Kalwa.

W tym roku warsztaty prowadzone są od 16 do 25 sierpnia już po raz dwudziesty pierwszy. W imprezie organizowanej przez olsztyńskie koło Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków bierze udział ponad 70 uczestników z całej Polski i z zagranicy.

Młodzi muzycy mogą wybrać kilka specjalności: skrzypce, wiolonczelę, flet, klarnet i fortepian. W programie znajdują się lekcje indywidualne, zespoły kameralne, orkiestry, praca z akompaniamentem, zajęcia wokalno-instrumentalne oraz zajęcia z fizjoterapii.

W programie koncertu znajdą się utwory kompozytorów różnych epok, w wykonaniu solistów instrumentalistów, zespołów kameralnych oraz zespołów wokalno-instrumentalnych. Wykonawcami koncertu będą uczestnicy warsztatów muzycznych-dzieci ( od 9 roku życia)i młodzież dla których występ w sali Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie ogromnym wyróżnieniem, przeżyciem i nobilitacją.

Wystąpią orkiestry pod dyrekcją Doroty Obijalskiej i Agnieszki Kowalik. W programie znajdą się m.in Koncert na fortepian i orkiestrę J. Haydna oraz najbardziej popularne fragmenty z najnowszego musicalu ,,Kopernik” Tomasza Szymusia. Usłyszymy również znane tematy z muzyki klasycznej, popularnej i filmowej.

Koncert poprowadzą Panie Anna Jundziłł i Katarzyna Brodacka-Falkowska.

Bilety w cenie: normalny 15 zł

Wybierz

Letni koncert symfoniczny 31 sierpnia 2024 r. godz. 20:00

Wykonawcy: Alexandr Iradyan (Armenia) – dyrygent | Filip Wojciechowski – fortepian | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Program: Leonard Bernstein - Uwertura do operetki komicznej Kandyd | George Gershwin – Błękitna rapsodia | Antonín Dvořák - IX Symfonia e-moll Z Nowego Świata op. 95 ( część 3 i 4) | Maurice Ravel – Boléro

Bilety w cenie: normalny 75 zł

Wybierz