Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Wybór wydarzenia

Baby Filharmonia 20 listopada 2021 r. godz. 10:30

Baby Filharmonia – dla dzieci około 1 roku życia

Fily Diakite-Mikulska – prowadzenie, altówka | Justyna Stripling – kontrabas

Hej Maluchy tu Ciocia Fili. Serdecznie zapraszam Was do mnie, zaraz po śniadaniu na kolorowe chwile pełne śpiewanek i rytmów. Na pewno będziemy się świetnie bawić! Towarzyszyć mi będzie moja przyjaciółka altówka, z którą będziemy wspólnie muzykować.

Bilety w cenie: Bilet specjalny opiekun + dziecko – 40 zł
Wybierz

Baby Filharmonia 20 listopada 2021 r. godz. 11:30

Baby Filharmonia – dla dzieci w wieku 2-3 lat

Fily Diakite-Mikulska – prowadzenie, altówka | Justyna Stripling – kontrabas

Hej Maluchy tu Ciocia Fili. Serdecznie zapraszam Was do mnie, zaraz po śniadaniu na kolorowe chwile pełne śpiewanek i rytmów. Na pewno będziemy się świetnie bawić! Towarzyszyć mi będzie moja przyjaciółka altówka, z którą będziemy wspólnie muzykować.

Bilety w cenie: Bilet specjalny opiekun + dziecko – 40 zł
Brak miejsc

Koncert symfoniczny-Piotr Czajkowski 26 listopada 2021 r. godz. 19:00

Piotr Sułkowski – dyrygent | Roman Simović (Czarnogóra/Wielka Brytania) – skrzypce | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Program: Piotr Czajkowski – Koncert skrzypcowy D-dur op. 35 | Piotr Czajkowski – V Symfonia e-moll op. 64

Bilety w cenie: normalny - 40 zł | ulgowy - 30 zł

Bilety w ramach programów: - „Warmia i Mazury dla Dużej Rodziny" | - „Karta Dużej Rodziny” | -„Warmińsko-Mazurska Karta Seniora” - do nabycia tylko w kasie biletowej.
Wybierz

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 4 grudnia 2021 r. godz. 17:00

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna |Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł

Brak miejsc

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 5 grudnia 2021 r. godz. 17:00

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna |Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł

Brak miejsc

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 6 grudnia 2021 r. godz. 18:00

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna | Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł |ulgowy - 45 zł

Wybierz

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 10 grudnia 2021 r. godz. 18:30

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna | Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł |ulgowy - 45 zł

Wybierz

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 11 grudnia 2021 r. godz. 17:00

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna | Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł |ulgowy - 45 zł

Wybierz

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 12 grudnia 2021 r. godz. 17:00

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna | Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł |ulgowy - 45 zł

Wybierz

Warmińska opowieść wigilijna–Pora jeziora 18 grudnia 2021 r. godz. 17:00

Wykonawcy: Grzegorz Pierczyński – Ojciec Mazur Anna Sztejner – Matka Warmia Paulina Janczak – Łyna, ich córka Agnieszka Tylutki – Sajna, ich córka Wojciech Daniel – Jasiek Beata Olga Kowalska – Morena Karol Drozd – Kłobuk Janusz Kruciński – Król Sielaw (ryba) Tomasz Bacajewski – Utopiec-Staszek Mikołaj Ostrowski – Ekonom Kamila Połońska – Wodzirej Piotr Michalczuk – Wodzirej Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Zespół Pieśni I Tańca „Kortowo” przygotowanie Ewa Kokoszko Lenka i Jan Kliment – para taneczna | Pracownia Tańca Pryzmat Chór Cantores Varmienses – przygotowanie Benedykt Błoński

Bilety w cenie: normalny - 60 zł |ulgowy - 45 zł

Wybierz