Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Wybór wydarzenia

Koncert symfoniczny 17 maja 2019 r. godz. 19:00

Koncert symfoniczny

Abzal Mukhitdinov (Kazachstan) - dyrygent | Natan Dondaliski | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Program: Abzal Mukihidinov " Flowers' dance " | Felix Mendelssohn-Bartholdy - Koncert skrzypcowy e-moll op. 64 | Piotr Czajkowski - V- Symfonia e-moll op.64

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” oraz programem „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY”

Bilety w cenie: normalny - 40 zł | ulgowy - 30 zł
Wybierz

Koncert dyplomantów PSM w Olsztynie 24 maja 2019 r. godz. 19:00

Koncert dyplomantów Państwowej Szkoły muzycznej im. F. Chopina w Olsztynie

Maciej Żółtkowski - dyrygent | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Julita Pałys - prowadzenie

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA oraz „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY”

Bilety w cenie: normalny - 40 zł | ulgowy - 30 zł
Wybierz

"Dla Mamy i Taty" 25 maja 2019 r. godz. 18:00

Koncert pod patronatem Andrzeja Abako, Starosty Olsztyńskiego | Wystąpią: Soliści,Orkiestra smyczkowa, Orkiestra Dęta, Chór, Zespoły Kameralne  Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach| Kierownictwo muzyczne: Patrycja Kunert

Dyrygenci: Dorota Obijalska, Paweł Panasiuk, Andrzej Regiec, Janusz Ciepliński | Prowadzenie koncertu: Janusz Ciepliński. | W programie m.in. tematy z filmów : Skyfaal, Misja, Listen, Zimna wojna, 07 Zgłoś Się, Różowa Pantera

Bilety w cenie: normalny - 10 zł
Wybierz

Najpiękniejsze arie i duety 30 maja 2019 r. godz. 19:00

Piotr Sułkowski - dyrygent | Katarzyna Trylnik - sopran | Monika Ledzion-Porczyńska - mezzosopran | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | W programie arie i duety z najpiękniejszych oper i operetek takich kompozytorów jak m.in. Georges Bizet, Pietro Mascagni, Camille Saint-Saëns, Leo Delibes, Gioachino Rossini, Giacomo Puccini, Franz Lehár, Imre Kálmán)

Bilety w cenie: normalny - 80 zł | ulgowy - 60 zł
Wybierz

Koncert - Dzień dziecka 1 czerwca 2019 r. godz. 17:00

Koncert - Dzień dziecka

występują - śpiew, prowadzenie koncertu Anna Dereszowska | Ann Wandtke-Wypych - skrzypce | Mirosław Feldgebel - fortepian | Piotr Kopietz - akordeon | Grzech Piotrowski - saksofony | Sebastian Wypych - kontrabas, kierownictwo artystyczne | To wyjątkowy koncert. Tego dnia Warmińsko Mazurska Filharmonia przygotowała dla wszystkich dzieci z okazji ich święta magiczną podróż do krainy dźwięków i melodii. Na tak szczególną okazję, jak Dzień Dziecka przygotowaliśmy specjalny koncert, w którym wystąpi zespół "New Art Ensemble".

Bilety w cenie: normalny - 40 zł | ulgowy - 30 zł

* koncert specjalny
Wybierz

Koncert- Dzień dziecka 2 czerwca 2019 r. godz. 11:00

Koncert - Dzień dziecka

występują - śpiew, prowadzenie koncertu Anna Dereszowska | Ann Wandtke-Wypych - skrzypce | Mirosław Feldgebel - fortepian | Piotr Kopietz - akordeon | Grzech Piotrowski - saksofony | Sebastian Wypych - kontrabas, kierownictwo artystyczne | To wyjątkowy koncert. Tego dnia Warmińsko Mazurska Filharmonia przygotowała dla wszystkich dzieci z okazji ich święta magiczną podróż do krainy dźwięków i melodii. Na tak szczególną okazję, jak Dzień Dziecka przygotowaliśmy specjalny koncert, w którym wystąpi zespół "New Art Ensemble".

Bilety w cenie: normalny - 40 zł | ulgowy - 30 zł
Wybierz

Mistrzowski Recital Fortepianowy. 6 czerwca 2019 r. godz. 19:00

Katarzyna Musiał - fortepian | Jagienka Perlikiewicz-Kass | program, m.in.: Joaquín Turina – Tańce cygańskie op. 55 | Isaac Albéniz – Sevilla z Suity hiszpańskiej op. 47 | Alberto Ginastera - Tańce Argentyńskie op. 2 ( Taniec starego poganiacza bydła, Taniec pięknej dziewczyny, Taniec aroganckiego kowboja ) | Manuel de Falla - Taniec młynarza z baletu Trójgraniasty kapelusz, Taniec grozy oraz Rytualny taniec ognia z baletu Czarodziejska miłość

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” oraz programem „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY"

Bilety w cenie: normalny: 30 zł | ulgowy - 22 zł
Wybierz

„PRYZMAT vs. BROADWAY” . 7 czerwca 2019 r. godz. 17:00

Opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska Choreografie: Tatiana Asmolkova, Ewelina Bemnarek, Magdalena Ziółkowska, Marta Jakimicha, Anna Janczarek, Maciej Milczarek, Bartosz Pawlicki, Katarzyna Grabińska Tańczą tancerze grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych PRACOWNI TAŃCA PRYZMAT

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” oraz programem „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY”

Bilety w cenie: normalny - 40 zł |ulgowy - 30 zł

Brak miejsc

„PRYZMAT vs. BROADWAY” 8 czerwca 2019 r. godz. 16:00

Opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska Choreografie: Tatiana Asmolkova, Ewelina Bemnarek, Magdalena Ziółkowska, Marta Jakimicha, Anna Janczarek, Maciej Milczarek, Bartosz Pawlicki, Katarzyna Grabińska Tańczą tancerze grup dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych PRACOWNI TAŃCA PRYZMAT

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” oraz programem „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY”

Bilety w cenie: normalny - 40 zł |ulgowy - 30 zł

Brak miejsc

„PRYZMAT vs. BROADWAY” 9 czerwca 2019 r. godz. 11:00

Reżyseria: Tatiana Asmolkova | Opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska | Konsultacje muzyczne: Ewelina Bemnarek | Janusz Ciepliński | Konsultacje aktorskie: Anna Maria Kosik | Choreografie: Anna Afeltowicz, Tatiana Asmolkova, Ewelina Bemnarek, Katarzyna Grabińska, Marta Jakimicha, Anna Janczarek, Oliwia Kalinowska, Anna Maria Kosik, Maciej Milczarek, Izabela Noskiewicz, Kamila Olszewska, Magdalena Ziółkowska, Bartosz Pawlicki | Tancerze, aktorzy, muzycy: tancerze grupy dziecięcych, młodzieżowych i dorosłychPRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT, artyści Fundacji ARToffNIA oraz Goście | oliści: Izabela Prymas, Weronika Wiercińska, Iga Janicka, Kinga Łotysz, Aleksandra Kubiak, Małgorzata Bugalska, Natalia Antolak, Maria Jastrzębska, Amelia Gołębiewska, Katarzyna Strzelec, Lena Fabisiak, Maria Błażewicz, Mateusz Czułowski, Maja Gryciuk, Anna Osmańska, Zofia Wójcik, Wiktoria Przęczek, Hanna Polańska, Anastazja Maciąg, Miriam Buonagura, Hanna Żyznowska, Małgorzata Szyłejko, Marta Burdalska, Elena Wojgieniec, Kaja Kitkowska, Aleksandra Pawłowska, Gabriela Burdalska, Filip Burdalski, Juliusz Kropidłowski. Produkcja: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA | Partnerzy: Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie, Olsztyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie.

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” oraz programem „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY”

Bilety w cenie: normalny - 30 zł| ulgowy - 22 zł
Wybierz

Zakończenie 73.Sezonu Artystycznego 14 czerwca 2019 r. godz. 19:00

Piotr Sułkowski – dyrygent | Hubert Rutkowski – fortepian | Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | Program: Johannes Brahms – II Koncert fortepianowy B-dur op. 83 |

Georges Bizet – Suita nr 2 z Arlezjanki | Maurice Ravel – Bolero

Bilety w cenie:normalny - 60 zł | ulgowy - 45 zl

Wybierz

"Najlepsi z najlepszych" 16 czerwca 2019 r. godz. 11:00

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie zaprezentuje najbardziej utytułowanych uczniów, laureatów konkursów. Łączy ich wszystkich ogromna dojrzałość muzyczna, miłość do wybranego instrumentu i determinacja w dążeniu do urzeczywistnienia talentu. W czym dokładnie kryje się sekret wirtuozerii, dowiedzieć się można jedynie w bezpośrednim kontakcie z artystą, jego instrumentem i muzyką.

Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” oraz programem „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY”

Bilety w cenie: normalny - 10 zł
Wybierz